Pakutavad teenused ja hinnakiri

TEENUSSEDAAN/UNIVERSAALMAASTUR/MAHTUNIVERSAALAJAKULU 
 ŠAMPOONIPESU

Mustuse leotamine, kontaktpesu mikrofiiber svammiga ning keraamilist kaitset sisaldava šampooniga, velgede leotamine ja pesu, kuivatamine seemislapi ja suruõhuga.

15€ 20€ 1h
 TALVINE PIGIPESU

Pigi ja soolade leotamine kerelt ja uksevahedest, mustuse leotamine, kontaktpesu mikrofiiber svammiga ning keraamilist kaitset sisaldava šampooniga, velgede leotamine ja pesu, kuivatamine seemislapi ja suruõhuga.

 20€25€ 1,5h
 TÄIELIK PIGI- JA LENDMETALLIDE EEMALDUS
Pigi ja soolade leotamine kerelt ja uksevahedest, mustuse leotamine, pigijääkide eemaldamine käsitsi, lendmetallide leotamine, kontaktpesu mikrofiiber svammiga ning keraamilist kaitset sisaldava šampooniga, velgede leotamine ja pesu, kuivatamine seemislapi ja suruõhuga.
 60€ 70€ 2h
 VAHATAMINE
Pigieemalduspesu ja vahatamine NanoCare Blueberry Pastewaxiga
 100€ 120€ 4h
 LÄIGESTAV POLEERIMINE
Pigieemalduspesu (vajadusel savipuhastus), üheastmeline poleerimine. Eemaldab sõiduki värvkattelt väikesed pindmised kriimud, veest tulenevad jäljed ning mustuse.
 150€ 175€ 8h
 POLEERIMINE
Pigieemalduspesu (vajadusel savipuhastus), 2-astmeline poleerimine jämeda ning peenikese abrassiivsusega pastadega ja ketastega. Eemaldab sõiduki värvkattelt kriimustused, mis ei läbi lakikihti.
alates 270€ alates 350€ 2 päeva
 KERAAMILINE KAITSE KUNI 36 KUUD
Toode: Gyeon Pure EVO. Vajalik eelnev läigestamine või poleerimine. Ajakulu sisaldab kuivamisaega.
 350€ 400€ 12h
 KERAAMILISE KAITSE HOOLDUS
Teostatakse mitte harvemini kui iga 6 kuu tagant peale keraamilise kaitse paigaldamist, et säilitada tema maksimaalsed omadused.
 45€ 55€ 3h
 VELJE KERAAMILINE KAITSE
Toode: Gyeon Rim. Tõrjub vett ja mustust, edasine veljehooldus kordades lihtsam kuna piduritolm ega lendrooste ei kinnitu enam nii tugevalt veljele. Võib paigaldada ka summutiotstele ning pidurisupportidele kuna talub hästi kõrget temperatuuri. Ajakulu sisaldab kuivamisaega.
 35€/Velg 35€/Velg 12h
 TEKSTIILIKAITSE
Toode: Gyeon Fabric. Vajalik eelnev salongi keemiline puhastus! Tõrjub vett ja mustust ning hoiab tekstiilikanga väljanägemise värskena. Paigaldatakse ka kabriolettide katustele.
 120€ 120€ 12h
 NAHA KERAAMILINE KAITSE
Toode: Gyeon LeatherShield. Tõrjub vett ja mustust ning pakub kaitset UV-kiirguse eest, et ei tekiks ajaga naha värvimuutust. Ajakulu sisaldab kuivamisaega.
 120€ 120€ 12h
 SALONGI KUIVPUHASTUS
Põhjalik puhastus tolmuimejaga, plastpindade puhastamine ning hooldusainega töötlemine (värskendab plastiku väljanägemist ning pakub kaitsed UV-kiirguse eest ning teeb pinnad antistaatiliseks, et tolm ei kinnistuks enam pindadele, klaaside puhastus seest.
 35€ 45€ 2h
 SALONGI KEEMILINE PUHASTUS
Tekstiilpindade pesemine (istmed, põrand, uksepolstrid, võimalusel lagi), vajadusel nahkpindade hooldus. Plastpindade puhastamine ning hooldusainega töötlemine (värskendab plastiku väljanägemist ning pakub kaitset UV-kiirguse eest ning teeb pinnad antistaatiliseks, et tolm ei kinnistuks enam pindadele, klaaside puhastus seest.  Ajakulu sisaldab kuivamisaega.
 150€ 175€ 1 ööpäev
 ISTMETE KEEMILINE PUHASTUS
Ajakulu sisaldab kuivamisaega.
 20€/iste 20€/iste 1 ööpäev
 NAHKPINDADE HOOLDUS
Nahkpindade puhastamine ning hoolduspalsamiga töötlemine, et nahk püsiks elastne.
 50€ 50€ 3h
 KOMPLEKT MEV
Läigestamine, vahatamine, salongi märgpuhastus (keemiline puhastus).  Ajakulu sisaldab kuivamisaega.
 300€ 370€ 1,5 päeva
 KOMPLEKT FPS
Poleerimine, salongi märgpuhastus (keemiline), Gyeon Pure keraamika kerele, Gyeon QuickView keraamika klaasidele, Gyeon Rim keraamika velgedele, Gyeon LeatherShield nahakeraamika, Gyeon Fabric keraamika tekstiilipindadele. Ajakulu sisaldab kuivamisaega.
 1000€ 1150€ 5 päeva