Mis on auto keraamiline kaitse?

Auto keraamiline kaitse viitab tavaliselt autodele mõeldud spetsiaalsetele keraamilistele kattevahenditele või protseduuridele, mis on loodud sõiduki välispinna kaitsmiseks ja parandamiseks.  Autode keraamiline kaitse on vedel polümeer, mis kantakse sõiduki välispindadele. See seondub keemiliselt tehasevärviga, luues kaitsekihi. See hõlbustab auto puhastamist ja pakub pikaaegset kaitset värvile.

Keraamiline kaitse võib olla vedeliku või pastana, mis kantakse autovärvi pinnale, kus see moodustab keemilise sideme värvi ja selle peale kantava katte vahel. See loob vastupidava ja läbipaistva kaitsekihi, mis võib pakkuda mitmeid eeliseid, sealhulgas:

 1. UV-kaitse: Keraamiline kaitse vähendab oluliselt päikese ultraviolettkiirguse kahjulikke mõjusid, mis põhjustab värvi tuhmumist ja vananemist.

 2. Keemiline kaitse: See kaitseb autovärvi happeliste vihmade, lindude väljaheidete, putukate, soola ja muude agressiivsete ainete kahjulike mõjude eest.

 3. Lihtsam puhastamine: Kuna keraamiline kate muudab pinna siledamaks, lihtsustab see mustuse, tolmu ja muude saasteainete eemaldamist autolt.

 4. Pikem kestvus: Keraamiline kaitse pakub pikemat ja kindlamat kaitset kui traditsioonilised vahad. Sõltuvalt pakutavast keraamikast 1-5 aastat.

Autoomanikud peavad seda investeeringuks auto ja väärtuse säilitamisel pikemas perspektiivis.

Kõikide keraamiliste kaitsete paigaldamiseks on vaja sõiduk eelnevalt poleerida selleks, et keraamiline kaitse seoks ennast töödeldava pinnaga maksimaalselt. 

Poleerimisest saad lähemalt lugeda SIIT.


GYEON CANCOAT EVO - Kaitsefaktor kuni 12 kuud - Hind 80-100€

Entry-level keraamiline kaitse toimivusega kuni 12-kuud. Annab sõiduki kerele enneolematu läike ja sügavuse värvile. Kaitse UV-kiirguse ja erinevate saasteainete vastu, tagab ülima hüdrofoobsuse ning sõiduki puhastamine ei tundu enam hingemattev kohustus. Sobib hästi sõidukile atraktiivse välimuse andmiseks enne selle müümist.

GYEON PURE EVO - Kaitsefaktor kuni 36 kuud - Hind 350€-450€

Autoomanike seas kõige populaarsem keraamiline kate meie tootevalikust toimivusega kuni 36-kuud. Tagab kõik keraamilise kattega seotud eelised, ülim hüdrofoobsus, kauakestev isepuhastuvus, enneolematu läige. Sobib ideaalselt Teie sõiduki väärtuse säilitamiseks. Keraamilise katte hooldus vajalik iga 6 kuu tagant, et selle maksimaalsed omadused säiliksid.

GYEON SYNCRO EVO - Kaitsefaktor kuni 60 kuud - Hind 500€-600€

Unikaalne kattesüsteem, mis on loodud pakkuma kauakestvat vastupidavust, kaitset ja isepuhastusomadusi. Kanname sõiduki kerele spetsiaalselt disainitud kattesüsteemi, mis koosneb keerukast Q² Mohs EVO aluskihist ja Q² Skin EVO kõvendist, mis suurendab tohutult katte läiget ja hüdrofoobsete omaduste vastupidavust. Kate rikastab väga tugevalt ka pinna värvi sügavust, mis on tumedatel pindadel eriti märgatav. On isegi vastupidav pisematele pindmistele kriimustustele.

GYEON RIM - Veljekeraamika - Hind 120€/jooks

Gyeon Rim on loodud velgedele, et pakkuda mitmeid eeliseid:

 1. Kestev kaitse: Gyeon Rim loob velgede pinnale keraamilise kihi, mis aitab kaitsta neid piduritolmu, saasteainete ja muude keskkonnamõjude eest.

 2. Hüdrofoobsus: Keraamiline kate muudab veljepinna hüdrofoobseks, hõlbustades mustuse ja veepiiskade eemaldamist.

 3. Kergem puhastamine: Kuna keraamiline kaitse muudab velje pinna siledamaks, on velgede puhastamine lihtsam, ja mustus ei kleepu nii kergesti kinni.

 4. Välimuse parandamine: Gyeon Rim annab velgedele sügavama läike ja visuaalselt atraktiivsema välimuse.

GYEON LEATHERSHIELD - Nahakeraamika - Hind 120€


Kvartskate, mis on spetsiaalselt välja töötatud autode naha jaoks. Q² LeatherShield sobib igat tüüpi nahksisu jaoks, ega muuda polsterduse viimistlust. Tõrjub mustuse ja hoiab ära värvimuutuse, kaitseb vedelike ja ultraviolettkiirte eest.

GYEON FABRICCOAT - Tekstiilikaitse - Hind 120€


 1. Plekikindlus - Loob tekstiilipindadele kaitsekihi, mis takistab vedelike ja muu mustuse imbumist kanga sisse.
 2. Hüdrofoobsus - Vedelik ei imbu enam kanga sisse vaid voolab sellelt pärlitena maha.
 3. UV-kaitse - Kaitseb tekstiili UV-kiirusest põhjustatud kanga pleekimise ja rabedaks muutumise eest.
 4. Lihtsam puhastamine - Plekid ei kleepu enam tekstiilile vaid on lapiga pühitav
 5. Välimus - Parandab oluliselt kanga väljanägemist ja atraktiivsust.

Paigaldatakse tekstiilpindandele, kaasaarvatud kabriolettide katustele. Vajalik eelnev salongi keemiline puhastus mille leiad SIIT.